Hakkımızda


Dorak Lojistik ve Danışmanlık, taşınması uzmanlık ve tecrübe isteyen gabari dışı yükler için kaliteli hizmet taleplerini karşılamak üzere kurulmuş bir proje taşımacılığı ve uluslararası lojistik şirketidir.
Proje Taşımacılığı kapsamında; gemi organizasyonu, proje danışmanlığı, ağır taşımacılık, gemi yüklemesi ve tahliyesi, liman sahası operasyonları ve kapıdan kapıya taşıma hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Uluslararası taşımacılık alanında da konteyner taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı ve demiryolu taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Uluslararası acente ağımız, deneyimimiz ve güçlü finansal yapımız sayesinde tüm taşımalarınız zamanında ve güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır.

Lojistik sektöründeki tecrübemiz, her biri alanında uzman kişilerden oluşan dinamik ekibimiz ve fark yaratan uygulamalarımızla müşterilerimize her zaman en iyi hizmetin verilmesi hedeflenmektedir. Kaliteli hizmet hedefimiz doğrultusunda kendi yazılımımız kullanılmakta ve uluslararası geçerliliği bulunan Freight Forwarder Sorumluluk sigortamızla tüm taşımalarımız güven altında gerçekleştirilmektedir.

Mükemmel kalite ve müşteri memnuniyeti asıl hedefimizdir.

Misyon

Rekabetçi piyasa koşullarında müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet sağlamakla birlikte müşterilerimizin ticari faaliyetlerini desteklemek ve avantajlar yaratmak için optimum lojistik çözümleri sunmak.

Vizyon

Kaliteden ,güvenden ve iş ahlakından ödün vermeden verdiğimiz hizmet ve değerli müşterilerimizin bize kattığı güç ile birlikte sektörün en saygın ve tanınmış markalarından biri olmak.

Değerler

» Dürüstlük ve Şeffaflık » Sorumluluk » Sonuç Odaklılık
» Rekabet ve Adalet » Yaratıcılık ve Mükemmeliyet » Karşılıklı Saygı ve Sevgi
» Çalışanların ve Müşterilerin Mutluluğu » Çevreye Duyarlılık » Sosyal Sorumluluk Bilinci